Milwaukee 180 Ni-MH 18 V akku 3000 mAh
calcActive())">
Milwaukee yhteensopiva porakoneen tai muun työkalun akku. Sopii ainakin seuraaviin Milwaukee malleihin:
Milwaukee 0521-20
0521-21
0521-22
0522-20
0522-21
0522-22
0522-24
0522-25
0522-52
0523-20
0523-22
0524-20
0524-22
0524-24
0524-52
0622-20
0622-24
0624-20
0624-24
0625-20
0625-24
0627-20
0627-24
0628-24
0629-24
0780-20
0880-20
0901-24
0901-28
0902-24
0902-28
0903-28
0904-28
0912-29
0923-25
0923-29
1109-20
1109-21
1109-24
1109-52
3109-21
3109-24
49-24-0160
5361-20
5361-21
5361-24
5361-52
6310-20
6310-22
6320-20
6320-21
6320-22
6320-24
6514-20
6514-21
6515-20
6515-21
6515-22
6515-23
6515-27
6515-52
6515-99
9078-20
9078-22
9079-20
9079-22
9079-23
9099-20
9099-23
LokTor H 18
LokTor P 18 TX
LOKTOR P 18 TXC
LokTor S 18 PX
LokTor S 18 TX
LOKTOR S 18 TXC
PIW 18
PMS 18
PSH 18
PSH 18X
PWS 18
0521-21
0521-22
0522-20
0522-21
0522-22
0522-24
0522-25
0522-52
0523-20
0523-22
0524-20
0524-22
0524-24
0524-52
0622-20
0622-24
0624-20
0624-24
0625-20
0625-24
0627-20
0627-24
0628-24
0629-24
0780-20
0880-20
0901-24
0901-28
0902-24
0902-28
0903-28
0904-28
0912-29
0923-25
0923-29
1109-20
1109-21
1109-24
1109-52
3109-21
3109-24
49-24-0160
5361-20
5361-21
5361-24
5361-52
6310-20
6310-22
6320-20
6320-21
6320-22
6320-24
6514-20
6514-21
6515-20
6515-21
6515-22
6515-23
6515-27
6515-52
6515-99
9078-20
9078-22
9079-20
9079-22
9079-23
9099-20
9099-23
LokTor H 18
LokTor P 18 TX
LOKTOR P 18 TXC
LokTor S 18 PX
LokTor S 18 TX
LOKTOR S 18 TXC
PIW 18
PMS 18
PSH 18
PSH 18X
PWS 18
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Milwaukee alkuperäisakut:
48-11-2200
48-11-2230
48-11-2232
48-11-2230
48-11-2232
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
| SKU | CS-MKE180PX |
|---|---|
| EAN | 4894128056027 |
| Mitat | 136.30 x 83.10 x 69.50mm |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| Korvaa | B 18 / BXL 18 / BXS 18 / MX 18 / MXM 18 / MXS 18 / ATLAS COPCO:B 18 / BX 18 |
| Kapasiteetti (mAh) | 3000mAh / 54Wh |
| Jännite | 18 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |