Milwaukee 180 / AEG BBM 18 Ni-MH 18 V akku 2000 mAh
calcActive())">
Milwaukee 180 / AEG BBM 18 Ni-MH 18 V akku 2000 mAh
In stock
- SKU
- CS-MKE180PW
59,95 €
Milwaukee yhteensopiva porakoneen tai muun työkalun akku. Sopii ainakin seuraaviin Milwaukee malleihin:
0521-20
0521-21
0521-22
0522-20
0522-21
0522-22
0522-24
0522-25
0522-52
0523-20
0523-22
0524-20
0524-22
0524-24
0524-52
0622-20
0622-24
0624-20
0624-24
0625-20
0625-24
0627-20
0627-24
0628-24
0629-24
0780-20
0880-20
0901-24
0901-28
0902-24
0902-28
0903-28
0904-28
0912-29
0923-25
0923-29
1109-20
1109-21
1109-24
1109-52
3109-21
3109-24
49-24-0160
5361-20
5361-21
5361-24
5361-52
6310-20
6310-22
6320-20
6320-21
6320-22
6320-24
6514-20
6514-21
6515-20
6515-21
6515-22
6515-23
6515-27
6515-52
6515-99
9078-20
9078-22
9079-20
9079-22
9079-23
9099-20
9099-23
LokTor H 18
LokTor P 18 TX
LOKTOR P 18 TXC
LokTor S 18 PX
LokTor S 18 TX
LOKTOR S 18 TXC
PIW 18
PMS 18
PSH 18
PSH 18X
PWS 18
0521-21
0521-22
0522-20
0522-21
0522-22
0522-24
0522-25
0522-52
0523-20
0523-22
0524-20
0524-22
0524-24
0524-52
0622-20
0622-24
0624-20
0624-24
0625-20
0625-24
0627-20
0627-24
0628-24
0629-24
0780-20
0880-20
0901-24
0901-28
0902-24
0902-28
0903-28
0904-28
0912-29
0923-25
0923-29
1109-20
1109-21
1109-24
1109-52
3109-21
3109-24
49-24-0160
5361-20
5361-21
5361-24
5361-52
6310-20
6310-22
6320-20
6320-21
6320-22
6320-24
6514-20
6514-21
6515-20
6515-21
6515-22
6515-23
6515-27
6515-52
6515-99
9078-20
9078-22
9079-20
9079-22
9079-23
9099-20
9099-23
LokTor H 18
LokTor P 18 TX
LOKTOR P 18 TXC
LokTor S 18 PX
LokTor S 18 TX
LOKTOR S 18 TXC
PIW 18
PMS 18
PSH 18
PSH 18X
PWS 18
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Milwaukee alkuperäisakut:
48-11-2200
48-11-2230
48-11-2232
48-11-2230
48-11-2232
AEG yhteensopiva porakoneen tai muun työkalun akku. Sopii ainakin seuraaviin Milwaukee malleihin:
BBM 18 STX
BDSE 18 STX
BDSE 18 T Super
Torque BSB 18STX
Cordless Drill Driver BS 18 X
PN18X
PN 18 X
SB2E 18 STX
SB2E 18 T Super
Torque
BDSE 18 STX
BDSE 18 T Super
Torque BSB 18STX
Cordless Drill Driver BS 18 X
PN18X
PN 18 X
SB2E 18 STX
SB2E 18 T Super
Torque
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat AEG alkuperäisakut:
B 18
BXL 18
BXS 18
MX 18
MXM 18
MXS 18
ATLAS COPCO:B 18
BX 18
BXL 18
BXS 18
MX 18
MXM 18
MXS 18
ATLAS COPCO:B 18
BX 18
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
| SKU | CS-MKE180PW |
|---|---|
| EAN | 4894128055068 |
| Mitat | 136.30 x 83.10 x 69.50mm |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| Korvaa | 8940158631 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2000mAh / 36Wh |
| Jännite | 18 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |