Milwaukee V280 0721-20, 0721-21, 0726-22 akku 6000mAh
calcActive())">
Milwaukee V280 0721-20, 0721-21, 0726-22 akku 6000mAh
In stock
- SKU
- CS-MKV280PH
149,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Milwaukee työkalujen kanssa:
0721-20
0721-21
0726-22
0780-20
28V
33-DEGREE ANGLE DRIVE
48-06-2860
48-11-2830
M28
M28 28-VOLT 1/2-INCH HAMMER DR
M28 28-VOLT LITHIUM-ION 1/2-IN
V28
V28 LI-ION 1/2" RIGHT ANGLE DR
0721-21
0726-22
0780-20
28V
33-DEGREE ANGLE DRIVE
48-06-2860
48-11-2830
M28
M28 28-VOLT 1/2-INCH HAMMER DR
M28 28-VOLT LITHIUM-ION 1/2-IN
V28
V28 LI-ION 1/2" RIGHT ANGLE DR
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Milwaukee työkalujen alkuperäisakut:
48-11-2830
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi työkalujen tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuussään…
| SKU | CS-MKV280PH |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128148999 |
| Korvaa | 0700 956 730 |
| Kapasiteetti (mAh) | 6000mAh / 168Wh |
| Mitat | 133.00 x 79.60 x 82.40mm |
| Jännite | 28 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |