Million lääketieteellisen laitteen ML1100 / ML700 yhteensopiva akku 2400mAh
calcActive())">
Million lääketieteellisen laitteen ML1100 / ML700 yhteensopiva akku 2400mAh
In stock
- SKU
- CS-MML700MD
71,95 €
Million lääketieteellisen laitteen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
ML1100
ML700
ML700
Korvattavat Million lääketieteellisen laitteen alkuperäisakut
B0402101
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Million lääketieteellisen laitteen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta ma…
| SKU | CS-MML700MD |
|---|---|
| Jännite uusi | 14,8 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128154815 |
| Korvaa | B0402101 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2400mAh / 35.52Wh |
| Mitat | 74.10 x 65.80 x 16.00mm |
| Jännite | 14,8 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |