Miele pölynimurin tai robotti-imurin Triflex HX1 / HX2 yhteensopiva akku 2500mAh
calcActive())">
Miele pölynimurin tai robotti-imurin Triflex HX1 / HX2 yhteensopiva akku 2500mAh
In stock
- SKU
- CS-MHX100VX
78,95 €
68,95 €
Miele pölynimurin tai robotti-imurin yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Triflex HX1
HX2
HX1 Facelift
Triflex HX2
Triflex HX1 Facelift
HX1
Soml0
HX2 Pro
Triflex HX2 Pro
HX2
HX1 Facelift
Triflex HX2
Triflex HX1 Facelift
HX1
Soml0
HX2 Pro
Triflex HX2 Pro
Korvattavat Miele pölynimurin tai robotti-imurin alkuperäisakut
AP01
AP02
HS19
1010042
11384710
AP03
AP02
HS19
1010042
11384710
AP03
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Miele pölynimurin tai robotti-imurin -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta …
| SKU | CS-MHX100VX |
|---|---|
| Jännite uusi | 25,2 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128202172 |
| Korvaa | 1010042 / 11384710 / AP01 / AP02 / AP03 / HS19 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2500mAh / 63Wh |
| Mitat | 126.00 x 101.70 x 70.00mm |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |