Miele pölynimurin tai robotti-imurin Staubsauger EP1500CS / EP1500CS yhteensopiva akku 3000mAh
calcActive())">
Miele pölynimurin tai robotti-imurin Staubsauger EP1500CS / EP1500CS yhteensopiva akku 3000mAh
In stock
- SKU
- CS-MRP150VX
20,95 €
Miele pölynimurin tai robotti-imurin yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Staubsauger EP1500CS
EP1500CS
EP1500CS
Korvattavat Miele pölynimurin tai robotti-imurin alkuperäisakut
S242000
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Miele pölynimurin tai robotti-imurin -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta …
| SKU | CS-MRP150VX |
|---|---|
| Jännite uusi | 2,4 V |
| Kennotyyppi uusi | Ni-MH |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128189558 |
| Korvaa | S242000 |
| Kapasiteetti (mAh) | 3000mAh / 7.2Wh |
| Mitat | 46.40 x 43.50 x 22.60mm |
| Jännite | 2,4 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |