Miele pölynimurin tai robotti-imurin Scout RX2 / Scout RX3 yhteensopiva akku 6700mAh
calcActive())">
Miele pölynimurin tai robotti-imurin Scout RX2 / Scout RX3 yhteensopiva akku 6700mAh
In stock
- SKU
- CS-MRX300VX
77,95 €
Miele pölynimurin tai robotti-imurin yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Scout RX2
Scout RX3
Scout RX3
Korvattavat Miele pölynimurin tai robotti-imurin alkuperäisakut
10559142
11779170
11779170
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Miele pölynimurin tai robotti-imurin -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta …
| SKU | CS-MRX300VX |
|---|---|
| Jännite uusi | 14,8 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128185765 |
| Korvaa | 10559142 / 11779170 |
| Kapasiteetti (mAh) | 6700mAh / 99.16Wh |
| Mitat | 73.10 x 59.80 x 56.80mm |
| Jännite | 14,8 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |