Midland XTA-510, XTC300, XTC300VP4 akku 1100mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien kameroiden kanssa:
Midland:
XTA-510XTC300
XTC300VP4
XTC350
Vivitar:
DVR-820HDDVR-865HD
DVR-925HD
ViviCam 8025
Vivicam XO29)
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat kameroiden alkuperäisakut:
Midland:
BATT11LVivitar:
VIV-VB-4CVTV-VB-5C)
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi kameroiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuussään…
| SKU | CS-MXT300MC |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128057734 |
| Korvaa | BLi737-9 / SVP-LI-ION-T600-BATT / SVP-LI-ION-2900 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1100mAh / 4.07Wh |
| Mitat | 53.00 x 33.90 x 5.70mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |