Midland radiopuhelimen BizTalk BR200 yhteensopiva akku 1800mAh
calcActive())">
Midland radiopuhelimen BizTalk BR200 yhteensopiva akku 1800mAh
In stock
- SKU
- CS-MBR200TW
25,95 €
Midland radiopuhelimen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
BizTalk BR200
Korvattavat Midland radiopuhelimen alkuperäisakut
BRB200
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Midland radiopuhelimen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja …
| SKU | CS-MBR200TW |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,7 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128219606 |
| Korvaa | BRB200 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1800mAh / 6.66Wh |
| Mitat | 82.70 x 55.00 x 14.50mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |