Midland GXT635, GXT650, GXT661 akku 700mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien radiopuhelimien kanssa:
Midland:
GXT635GXT650
GXT661
LXT210
LXT276
LXT314
LXT317
LXT318
LXT319
LXT320
LXT322
LXT323
LXT324
LXT330
LXT335
LXT340
LXT345
LXT350
LXT376
LXT410
LXT420
LXT435
LXT440
LXT460
Uniden:
GMR1038GMR1048
GMR1438
GMR1448
GMR2059
GMR2089
GMR2099
GMR2889-2CK
GMR635
GMR645
GMR680
GMR855
GMR8552CK
GMR885
GMR895
GMRS
GMRS380
GMRS380-2
GMRS680)
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat radiopuhelimien alkuperäisakut:
Midland:
AVP6BATT6R
BATT-6R
Uniden:
)Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi radiopuhelimien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuu…
| SKU | CS-GXT276TW |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128029120 |
| Korvaa | BATT6R / BATT-6R / AVP6 |
| Kapasiteetti (mAh) | 700mAh / 3.36Wh |
| Mitat | 47.0 x 41.00 x 10.60mm |
| Jännite | 4,8 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |