Midland G223, G225, G226 akku 700mAh / 3.36Wh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien radiopuhelimien kanssa:
Midland:
G223G225
G226
G227
G300
G300M
GXT200
GXT250
Motorola:
TLKR T40TLKR T41
TLKR T50
TLKR T60
TLKR T61
TLKR T80
TLKR T80 Extreme
TLKR T81 Hunter
TLKR-T3
TLKR-T5
TLKR-T6
TLKR-T7
TLKR-T8
TLKR-T80
XT180
XTB446
XTK446
XTR446)
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat radiopuhelimien alkuperäisakut:
Midland:
BATT4RBATT-4R
Motorola:
IXNN4002AIXNN4002B)
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi radiopuhelimien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuu…
| SKU | CS-GXT200TW |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128029113 |
| Korvaa | IXNN4002A / IXNN4002B |
| Kapasiteetti (mAh) | 700mAh / 3.36Wh |
| Mitat | 47.90 x 41.75 x 11.30mm |
| Jännite | 4,8 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |