Midland BTFM, BTNext, BTX1 akku 950mAh / 3.52Wh
calcActive())">
Midland BTFM, BTNext, BTX1 akku 950mAh / 3.52Wh
In stock
- SKU
- CS-MTX100SL
17,95 €
15,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Midland langattomien kuulokkeiden kanssa:
BTFM
BTNext
BTX1
BTX2
BTNext
BTX1
BTX2
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Midland langattomien kuulokkeiden alkuperäisakut:
752068PL
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi langattomien kuulokkeiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset t…
| SKU | CS-MTX100SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128115632 |
| Korvaa | 752068PL |
| Kapasiteetti (mAh) | 950mAh / 3.52Wh |
| Mitat | 67.05 x 19.50 x 6.92mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |