Midland 777 akku 650mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Midland radiopuhelimien kanssa:
777
PMR446+
PMR446+
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Midland radiopuhelimien alkuperäisakut:
PB-777
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi radiopuhelimien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuu…
| SKU | CS-MI777TW |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128033509 |
| Korvaa | PB-777 |
| Kapasiteetti (mAh) | 650mAh / 2.41Wh |
| Mitat | 50.00 x 34.60 x 5.20mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |