Micsig tutkimuslaitteen STO1000 / STO1000C/E yhteensopiva akku 7500mAh
calcActive())">
Micsig tutkimuslaitteen STO1000 / STO1000C/E yhteensopiva akku 7500mAh
In stock
- SKU
- CS-MTT115SL
120,95 €
Micsig tutkimuslaitteen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
STO1000
STO1000C/E
STO1102C
STO1102E
STO1104C
STO1104E
STO1152C
STO1152E
STO2000C
STO2202C
STO2302C
STO1000C/E
STO1102C
STO1102E
STO1104C
STO1104E
STO1152C
STO1152E
STO2000C
STO2202C
STO2302C
Korvattavat Micsig tutkimuslaitteen alkuperäisakut
MS-BA-A750
STO-BA-A75
STO-BA-A75
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Micsig tutkimuslaitteen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja…
| SKU | CS-MTT115SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 7,4 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128213680 |
| Korvaa | MS-BA-A750 / STO-BA-A75 |
| Kapasiteetti (mAh) | 7500mAh / 55.5Wh |
| Mitat | 108.50 x 70.30 x 40.00mm |
| Jännite | 7,4 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |