Microsoft tablettien Surface Pro X 1876 yhteensopiva akku 4800mAh
calcActive())">
Microsoft tablettien Surface Pro X 1876 yhteensopiva akku 4800mAh
In stock
- SKU
- CS-MCX187SL
66,95 €
Microsoft tablettien yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Surface Pro X 1876
Korvattavat Microsoft tablettien alkuperäisakut
G3HTA056H
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Microsoft tablettien -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja ve…
| SKU | CS-MCX187SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 7,58 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128169925 |
| Korvaa | G3HTA056H |
| Kapasiteetti (mAh) | 4800mAh / 36.38Wh |
| Mitat | 231.10 x 107.60 x 3.10mm |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |