Microsoft tablettien Surface Pro X 1876 Keyboard yhteensopiva akku 5000mAh
calcActive())">
Microsoft tablettien Surface Pro X 1876 Keyboard yhteensopiva akku 5000mAh
In stock
- SKU
- CS-MCR187SL
61,95 €
Microsoft tablettien yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Surface Pro X 1876 Keyboard
Korvattavat Microsoft tablettien alkuperäisakut
G3HTA060H
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Microsoft tablettien -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja ve…
| SKU | CS-MCR187SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 7,58 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128169901 |
| Korvaa | G3HTA060H |
| Kapasiteetti (mAh) | 5000mAh / 37.9Wh |
| Mitat | 231.10 x 107.60 x 3.10mm |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |