Microsoft tablettien Surface Pro 7 / Surface Pro 7 1866 yhteensopiva akku 5650mAh
calcActive())">
Microsoft tablettien Surface Pro 7 / Surface Pro 7 1866 yhteensopiva akku 5650mAh
In stock
- SKU
- CS-MCP186SL
64,95 €
Microsoft tablettien yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Surface Pro 7
Surface Pro 7 1866
Surface Pro 7 1866
Korvattavat Microsoft tablettien alkuperäisakut
G3HTA061H
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Microsoft tablettien -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja ve…
| SKU | CS-MCP186SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 7,57 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128161813 |
| Korvaa | G3HTA061H |
| Kapasiteetti (mAh) | 5650mAh / 42.77Wh |
| Mitat | 227.70 x 106.00 x 4.00mm |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |