Microsoft tablettien Surface Book 2 1793 / Surface Book 2 1793 15 yhteensopiva akku 3000mAh
calcActive())">
Microsoft tablettien Surface Book 2 1793 / Surface Book 2 1793 15 yhteensopiva akku 3000mAh
In stock
- SKU
- CS-MCR179SL
56,95 €
Microsoft tablettien yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Surface Book 2 1793
Surface Book 2 1793 15
Surface Book 2 1793 15
Korvattavat Microsoft tablettien alkuperäisakut
DYNH01
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Microsoft tablettien -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja ve…
| SKU | CS-MCR179SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 7,57 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128157724 |
| Korvaa | DYNH01 |
| Kapasiteetti (mAh) | 3000mAh / 22.71Wh |
| Mitat | 273.20 x 74.20 x 3.74mm |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |