Microsoft tablettien Surface 1927 / Surface Go 2 yhteensopiva akku 3500mAh
calcActive())">
Microsoft tablettien Surface 1927 / Surface Go 2 yhteensopiva akku 3500mAh
In stock
- SKU
- CS-MCR192SL
51,95 €
Microsoft tablettien yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Surface 1927
Surface Go 2
Surface Go 2
Korvattavat Microsoft tablettien alkuperäisakut
DYNU01
G16TA047H
G16TA047H
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Microsoft tablettien -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja ve…
| SKU | CS-MCR192SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 7,6 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128157731 |
| Korvaa | DYNU01 / G16TA047H |
| Kapasiteetti (mAh) | 3500mAh / 26.6Wh |
| Mitat | 175.60 x 76.60 x 3.75mm |
| Jännite | 7,6 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |