Microsoft tablettien 9HR-00005 / Surface yhteensopiva akku 4250mAh
calcActive())">
Microsoft tablettien 9HR-00005 / Surface yhteensopiva akku 4250mAh
In stock
- SKU
- CS-MIS136SL
59,95 €
Microsoft tablettien yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
9HR-00005
Surface
Surface Pro 2
Surface RT
Surface
Surface Pro 2
Surface RT
Korvattavat Microsoft tablettien alkuperäisakut
21CP4/106/96
MS991109-ZZP12G01
P21GK3
X865745-002
MS991109-ZZP12G01
P21GK3
X865745-002
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Microsoft tablettien -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja ve…
| SKU | CS-MIS136SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 7,4 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128078586 |
| Korvaa | P21GK3 / 21CP4/106/96 / X865745-002 / MS991109-ZZP12G01 |
| Kapasiteetti (mAh) | 4250mAh / 31.45Wh |
| Mitat | 240.50 x 100.00 x 4.00mm |
| Jännite | 7,4 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |