Microsoft tabletin Surface Pro 8 / 1982 yhteensopiva akku 4400mAh
calcActive())">
Microsoft tabletin Surface Pro 8 / 1982 yhteensopiva akku 4400mAh
In stock
- SKU
- CS-MCR198SL
60,95 €
Microsoft tabletin yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Surface Pro 8
1982
1983
1982
1983
Korvattavat Microsoft tabletin alkuperäisakut
96BTA016H
96BTA015H
DYNC01
96BTA015H
DYNC01
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Microsoft tabletin -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja vert…
| SKU | CS-MCR198SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 11,38 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128186618 |
| Korvaa | 96BTA016H / 96BTA015H / DYNC01 |
| Kapasiteetti (mAh) | 4400mAh / 50.07Wh |
| Mitat | 222.80 x 93.50 x 4.70mm |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |