Microsoft Surface 4 / Pro 4 tabletin akku 5050 mAh
calcActive())">
Microsoft Surface 4 / Pro 4 tabletin akku 5050 mAh
In stock
- SKU
- CS-MIS172SL
49,95 €
40,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Microsoft tablettien kanssa:
Surface 4
1724
Surface Pro 4
Surface Pro 4 1724
Surface Pro 4
Surface Pro 4 1724
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Microsoft tablettien alkuperäisakut:
DYNR01
G3HTA027H
G3HTA027H
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-MIS172SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128124931 |
| Mitat | 206.90 x 102.20 x 3.60mm |
| Korvaa | DYNR01 / G3HTA027H |
| Kapasiteetti (mAh) | 5050mAh / 37.88Wh |
| Jännite | 7,5 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |