Microsoft Surface 1 13.5 / Surface 2 13.5 akku 5500mAh
calcActive())">
Microsoft Surface 1 13.5 / Surface 2 13.5 akku 5500mAh
In stock
- SKU
- CS-MIS135SL
59,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Microsoft tablettien kanssa:
Surface 1 13.5"
Surface 2 13.5"
Surface 2 13.5"1703
Surface 2 13.5"1704
SurfaceBook 2 13.5"1705
Surface Book 2 13.5 Inch 1705
Surface Book 2 13.5 Inch 1704
Surface Book 2 13.5 Inch 1703
Surface Book GEN2 13.5-inch
Surface Book GEN1
Surface Book 2 13.5 Inch
Surface Book 1 13.5 Inch
Surface 2 13.5"
Surface 2 13.5"1703
Surface 2 13.5"1704
SurfaceBook 2 13.5"1705
Surface Book 2 13.5 Inch 1705
Surface Book 2 13.5 Inch 1704
Surface Book 2 13.5 Inch 1703
Surface Book GEN2 13.5-inch
Surface Book GEN1
Surface Book 2 13.5 Inch
Surface Book 1 13.5 Inch
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Microsoft tablettien alkuperäisakut:
G3HTA021H
G3HTA023H
G3HTA024H
G3HTA048H
G3HTA023H
G3HTA024H
G3HTA048H
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi tablettien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuussään…
| SKU | CS-MIS135SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128144274 |
| Korvaa | G3HTA021H / G3HTA023H / G3HTA024H / G3HTA048H |
| Kapasiteetti (mAh) | 5500mAh / 41.25Wh |
| Mitat | 298.24 x 140.00 x 3.70mm |
| Jännite | 7,5 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |