Microsoft langattomien kuulokkeiden TLL-00002 yhteensopiva akku 1000mAh
calcActive())">
Microsoft langattomien kuulokkeiden TLL-00002 yhteensopiva akku 1000mAh
In stock
- SKU
- CS-MHT002SL
15,95 €
Microsoft langattomien kuulokkeiden yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
TLL-00002
Korvattavat Microsoft langattomien kuulokkeiden alkuperäisakut
MCOWX11
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Microsoft langattomien kuulokkeiden -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta m…
| SKU | CS-MHT002SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,8 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128202509 |
| Korvaa | MCOWX11 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1000mAh / 3.8Wh |
| Mitat | 43.60 x 27.50 x 5.70mm |
| Jännite | 3,8 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |