Microsoft kannettavan tietokoneen Surface Laptop Studio 1964 14.4" / Surface Laptop Studio 1964 yhteensopiva akku 4900mAh
calcActive())">
Microsoft kannettavan tietokoneen Surface Laptop Studio 1964 14.4" / Surface Laptop Studio 1964 yhteensopiva akku 4900mAh
In stock
- SKU
- CS-MCR371NB
89,95 €
Microsoft kannettavan tietokoneen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Surface Laptop Studio 1964 14.4"
Surface Laptop Studio 1964
Surface Laptop Studio 1964
Korvattavat Microsoft kannettavan tietokoneen alkuperäisakut
G3HTA071H
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Microsoft kannettavan tietokoneen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mal…
| SKU | CS-MCR371NB |
|---|---|
| Jännite uusi | 11,38 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128208617 |
| Korvaa | G3HTA071H |
| Kapasiteetti (mAh) | 4900mAh / 55.76Wh |
| Mitat | 235.40 x 102.70 x 6.60mm |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |