Microsoft 1824, 4415Y, Surface Go akku 3100mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Microsoft tablettien kanssa:
1824
4415Y
Surface Go
Surface Go 10
4415Y
Surface Go
Surface Go 10
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Microsoft tablettien alkuperäisakut:
G16QA043H
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi tablettien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuussään…
| SKU | CS-MCR182SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128147954 |
| Korvaa | G16QA043H / Q16QA043H |
| Kapasiteetti (mAh) | 3100mAh / 23.56Wh |
| Mitat | 177.38 x 74.45 x 3.90mm |
| Jännite | 7,6 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |