Micro Medical MicroLab MK8 akku 1200mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Micro Medical lääketieteellisten laitteiden kanssa:
MicroLab MK8
ML3500
ML3500
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Micro Medical lääketieteellisten laitteiden alkuperäisakut:
292099
BAT1038
E-0639
BAT1038
E-0639
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi lääketieteellisten laitteiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalais…
| SKU | CS-MKL350MD |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128145059 |
| Korvaa | E-0639 / 292099 / BAT1038 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1200mAh / 10.08Wh |
| Mitat | 104.56 x 46.70 x 18.76mm |
| Jännite | 8,4 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |