Micro Medical lääketieteellisen laitteen MicroLoop 3535 Spirometer yhteensopiva akku 1200mAh
calcActive())">
Micro Medical lääketieteellisen laitteen MicroLoop 3535 Spirometer yhteensopiva akku 1200mAh
In stock
- SKU
- CS-MCL353MD
25,95 €
Micro Medical lääketieteellisen laitteen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
MicroLoop 3535 Spirometer
Korvattavat Micro Medical lääketieteellisen laitteen alkuperäisakut
BAT6709
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Micro Medical lääketieteellisen laitteen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta aku…
| SKU | CS-MCL353MD |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,6 V |
| Kennotyyppi uusi | Ni-MH |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128180562 |
| Korvaa | BAT6709 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1200mAh / 4.32Wh |
| Mitat | 51.30 x 30.00 x 17.30mm |
| Jännite | 3,6 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |