Mettler tutkimuslaitteen Toledo Cranemate yhteensopiva akku 3500mAh
calcActive())">
Mettler tutkimuslaitteen Toledo Cranemate yhteensopiva akku 3500mAh
In stock
- SKU
- CS-MTC380SL
50,95 €
Mettler tutkimuslaitteen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Toledo Cranemate
Korvattavat Mettler tutkimuslaitteen alkuperäisakut
GP380AFH6S
Y0869646GK
Y0869646GK
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Mettler tutkimuslaitteen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi j…
| SKU | CS-MTC380SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 7,2 V |
| Kennotyyppi uusi | Ni-MH |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128150671 |
| Korvaa | GP380AFH6S / Y0869646GK |
| Kapasiteetti (mAh) | 3500mAh / 25.2Wh |
| Mitat | 199.70 x 34.30 x 17.20mm |
| Jännite | 7,2 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |