Metabo Powermaxx Ni-MH 4,8 V akku 2100 mAh
calcActive())">
Metabo Powermaxx Ni-MH 4,8 V akku 2100 mAh
In stock
- SKU
- CS-MTX631PW
24,95 €
18,95 €
Metabo yhteensopiva porakoneen tai muun työkalun akku. Sopii ainakin seuraaviin Metabo malleihin:
Metabo Powermaxx
Powergrip2
Powergrip 2
Powergrip II
Powergrip2
Powergrip 2
Powergrip II
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Metabo alkuperäisakut:
631858000
60005952
6.31858
6.27270
6.27271
6.27273
60005952
6.31858
6.27270
6.27271
6.27273
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
| SKU | CS-MTX631PW |
|---|---|
| EAN | 4894128074298 |
| Mitat | 76.24 x 63.89 x 57.07mm |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| Korvaa | 631858000 / 60005952 / 6.31858 / 6.27270 / 6.27271 / 6.27273 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2100mAh / 10.08Wh |
| Jännite | 4,8 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |