Metabo BSZ 18 Li-ion 18 V akku 2100 mAh
calcActive())">
Metabo yhteensopiva porakoneen tai muun työkalun akku. Sopii ainakin seuraaviin Metabo malleihin:
Metabo BSZ 18
BSZ 18 Impuls
BSZ18 Impuls Li
BSZ 18 Impuls Li Power
KSAP18Li
BSZ 18 Impuls
BSZ18 Impuls Li
BSZ 18 Impuls Li Power
KSAP18Li
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Metabo alkuperäisakut:
6
25484
25484
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
| SKU | CS-MTX484PW |
|---|---|
| EAN | 4894128074397 |
| Mitat | 153.05 x 74.50 x 113.00mm |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| Korvaa | 6.25484 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2100mAh / 37.8Wh |
| Jännite | 18 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |