Meta VR Oculus Quest Pro yhteensopiva akku 5540mAh
calcActive())">
Meta VR Oculus Quest Pro yhteensopiva akku 5540mAh
In stock
- SKU
- CS-LUS677SL
42,95 €
Meta VR yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Oculus Quest Pro
Korvattavat Meta VR alkuperäisakut
345-00677-B
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Meta VR -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja vertaa sitä tuo…
| SKU | CS-LUS677SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,85 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128210030 |
| Korvaa | 345-00677-B |
| Kapasiteetti (mAh) | 5540mAh / 21.33Wh |
| Mitat | 156.80 x 40.50 x 44.60mm |
| Jännite | 3,85 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |