MeiZu M8, M8 16GB, M8 8GB akku 1150mAh/4.26Wh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien MeiZu matkapuhelimien kanssa:
M8
M8 16GB
M8 8GB
M8 SE
M8RE
M8SE
M8 16GB
M8 8GB
M8 SE
M8RE
M8SE
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat MeiZu matkapuhelimien alkuperäisakut:
BA1200
BA1300
BA1300
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi matkapuhelimien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuu…
| SKU | CS-MZM8SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128031550 |
| Korvaa | BA1200 / BA1300 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1150mAh / 4.26Wh |
| Mitat | 64.32 x 49.47 x 4.12mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |