MeiZu M686, M686C, M686G akku 3400mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien MeiZu matkapuhelimien kanssa:
M686
M686C
M686G
M686Q
M96
Pro 6 Plus
Pro 6 Plus Dual
Pro 6 Plus Dual SIM
M686C
M686G
M686Q
M96
Pro 6 Plus
Pro 6 Plus Dual
Pro 6 Plus Dual SIM
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat MeiZu matkapuhelimien alkuperäisakut:
BT66
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi matkapuhelimien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuu…
| SKU | CS-MX613XL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128130079 |
| Korvaa | BT66 |
| Kapasiteetti (mAh) | 3400mAh / 13.09Wh |
| Mitat | 76.20 x 66.23 x 3.72mm |
| Jännite | 3,85 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |