MeiZu M5, M5 Dual SIM, M611 akku 3000mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien MeiZu matkapuhelimien kanssa:
M5
M5 Dual SIM
M611
M611A
M611D
M611Y
Meilan 5
Meilan M5
M5 Dual SIM
M611
M611A
M611D
M611Y
Meilan 5
Meilan M5
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat MeiZu matkapuhelimien alkuperäisakut:
BA611
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi matkapuhelimien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuu…
| SKU | CS-MX611XL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128130031 |
| Kapasiteetti (mAh) | 3000mAh / 11.55Wh |
| Mitat | 78.44 x 62.74 x 3.38mm |
| Jännite | 3,85 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |