MeiZu M3X, M3X Dual SIM, M3X Dual SIM TD-LTE akku 3200mAh
calcActive())">
MeiZu M3X, M3X Dual SIM, M3X Dual SIM TD-LTE akku 3200mAh
In stock
- SKU
- CS-MX683XL
22,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien MeiZu matkapuhelimien kanssa:
M3X
M3X Dual SIM
M3X Dual SIM TD-LTE
M682Q
M3X Dual SIM
M3X Dual SIM TD-LTE
M682Q
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat MeiZu matkapuhelimien alkuperäisakut:
BT62
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi matkapuhelimien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuu…
| SKU | CS-MX683XL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128127604 |
| Korvaa | BT62 |
| Kapasiteetti (mAh) | 3200mAh / 12.32Wh |
| Mitat | 81.70 x 66.20 x 3.40 mm |
| Jännite | 3,85 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |