MeiZu M3 Note, M3 Note Dual SIM, M3 Note Dual SIM TD-LTE 16GB akku 4000mAh
calcActive())">
MeiZu M3 Note, M3 Note Dual SIM, M3 Note Dual SIM TD-LTE 16GB akku 4000mAh
In stock
- SKU
- CS-MX680SL
24,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien MeiZu matkapuhelimien kanssa:
M3 Note
M3 Note Dual SIM
M3 Note Dual SIM TD-LTE 16GB
M681C
M681Q
Meilan Note 3
M3 Note Dual SIM
M3 Note Dual SIM TD-LTE 16GB
M681C
M681Q
Meilan Note 3
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat MeiZu matkapuhelimien alkuperäisakut:
BT61-A
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi matkapuhelimien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuu…
| SKU | CS-MX680SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128125594 |
| Korvaa | BT61-A |
| Kapasiteetti (mAh) | 4000mAh / 15.4Wh |
| Mitat | 80.60 x 64.50 x 4.50mm |
| Jännite | 3,85 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |