MeiZu M3 Max, Meilan Max, S685M akku 4100mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien MeiZu matkapuhelimien kanssa:
M3 Max
Meilan Max
S685M
S685M Dual SIM
S685Q
S685Q Dual SIM TD-LTE
Meilan Max
S685M
S685M Dual SIM
S685Q
S685Q Dual SIM TD-LTE
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat MeiZu matkapuhelimien alkuperäisakut:
BS25
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi matkapuhelimien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuu…
| SKU | CS-MX685SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128120735 |
| Korvaa | BS25 |
| Kapasiteetti (mAh) | 4100mAh / 15.79Wh |
| Mitat | 88.50 x 68.60 x 3.80 mm |
| Jännite | 3,85 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |