MeiZu M2 Note M571C, M2 Note M571H, M571C akku 2900mAh
calcActive())">
MeiZu M2 Note M571C, M2 Note M571H, M571C akku 2900mAh
In stock
- SKU
- CS-MX510SL
22,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien MeiZu matkapuhelimien kanssa:
M2 Note M571C
M2 Note M571H
M571C
M571H
Meilan Note 2
M2 Note M571H
M571C
M571H
Meilan Note 2
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat MeiZu matkapuhelimien alkuperäisakut:
BT45A
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi matkapuhelimien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuu…
| SKU | CS-MX510SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128110873 |
| Korvaa | BT45A |
| Kapasiteetti (mAh) | 2900mAh / 11.02Wh |
| Mitat | 75.90 x 60.16 x 4.20 mm |
| Jännite | 3,8 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |