MeiZu M1 akku 3100mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien MeiZu matkapuhelimien kanssa:
M1
Note
Note
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat MeiZu matkapuhelimien alkuperäisakut:
BT42
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi matkapuhelimien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuu…
| SKU | CS-MX420SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128097617 |
| Korvaa | BT42 |
| Kapasiteetti (mAh) | 3100mAh / 11.78Wh |
| Mitat | 75.72 x 60.32 x 4.10 mm |
| Jännite | 3,8 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |