MeiZu M055, M351, M353 akku 2300mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien MeiZu matkapuhelimien kanssa:
M055
M351
M353
M355
M356
MX3
M351
M353
M355
M356
MX3
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat MeiZu matkapuhelimien alkuperäisakut:
B030
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi matkapuhelimien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuu…
| SKU | CS-MX351SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128087663 |
| Korvaa | B030 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2300mAh / 8.74Wh |
| Mitat | 65.67 x 50.54 x 4.50 mm |
| Jännite | 3,8 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |