MeiZu Blue Charm 6, M6, M6 Dual SIM akku 3000mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien MeiZu matkapuhelimien kanssa:
Blue Charm 6
M6
M6 Dual SIM
M6 Dual SIM TD-LTE
M711C
M711M
M711Q
M6
M6 Dual SIM
M6 Dual SIM TD-LTE
M711C
M711M
M711Q
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat MeiZu matkapuhelimien alkuperäisakut:
BA711
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi matkapuhelimien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuu…
| SKU | CS-MX711SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128137597 |
| Korvaa | BA711 |
| Kapasiteetti (mAh) | 3000mAh / 11.4Wh |
| Mitat | 78.50 x 63.75 x 3.60mm |
| Jännite | 3,8 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |