MeiZu 16Xs, M1926, M926H akku 3900mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien MeiZu matkapuhelimien kanssa:
16Xs
M1926
M926H
M926Q
M1926
M926H
M926Q
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat MeiZu matkapuhelimien alkuperäisakut:
BA926
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi matkapuhelimien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuu…
| SKU | CS-MX926SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128147657 |
| Korvaa | BA926 |
| Kapasiteetti (mAh) | 3900mAh / 15.02Wh |
| Mitat | 70.76 x 64.05 x 4.80mm |
| Jännite | 3,85 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |