Medsonic lääketieteellisen laitteen MSCPR-1A yhteensopiva akku 2600mAh
calcActive())">
Medsonic lääketieteellisen laitteen MSCPR-1A yhteensopiva akku 2600mAh
In stock
- SKU
- CS-MDS100MD
39,95 €
Medsonic lääketieteellisen laitteen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
MSCPR-1A
Korvattavat Medsonic lääketieteellisen laitteen alkuperäisakut
B0402095
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Medsonic lääketieteellisen laitteen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta m…
| SKU | CS-MDS100MD |
|---|---|
| Jännite uusi | 11,1 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128150558 |
| Korvaa | B0402095 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2600mAh / 28.86Wh |
| Mitat | 67.72 x 55.00 x 22.00mm |
| Jännite | 11,1 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |