Meditech lääketieteellisen laitteen G3D Monitor yhteensopiva akku 2600mAh
calcActive())">
Meditech lääketieteellisen laitteen G3D Monitor yhteensopiva akku 2600mAh
In stock
- SKU
- CS-MDH300MD
29,95 €
Meditech lääketieteellisen laitteen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
G3D Monitor
Korvattavat Meditech lääketieteellisen laitteen alkuperäisakut
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Meditech lääketieteellisen laitteen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta m…
| SKU | CS-MDH300MD |
|---|---|
| Jännite uusi | 11,1 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128201434 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2600mAh / 28.86Wh |
| Mitat | 68.60 x 55.20 x 18.60mm |
| Jännite | 11,1 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |