Medion MD95500, MD95292, RAM2010, RIM2000, MD95211, MD95292, ARIMA A0730, W812-UI akku 4400 mAh - Musta
calcActive())">
Medion MD95500, MD95292, RAM2010, RIM2000, MD95211, MD95292, ARIMA A0730, W812-UI akku 4400 mAh - Musta
In stock
- SKU
- CS-MD95500NB
69,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Medion kannettavien tietokoneiden kanssa:
MD95500
MD95292
RAM2010
RIM2000
MD95211
MD95292
ARIMA A0730
W812-UI
MD95292
RAM2010
RIM2000
MD95211
MD95292
ARIMA A0730
W812-UI
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Medion alkuperäisakut:
LI4403A
40010871
W81148LA
40010871
W81148LA
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-MD95500NB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128035626 |
| Mitat | 155.13 x 91.31 x 20.58mm |
| Korvaa | LI4403A / 40010871 / W81148LA |
| Väri | Musta |
| Kapasiteetti (mAh) | 4400mAh / 65.12Wh |
| Jännite | 14,8 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |