Medion GoPal PNA350, GoPal PNA350-S, PNA350 akku 1650mAh
calcActive())">
Medion GoPal PNA350, GoPal PNA350-S, PNA350 akku 1650mAh
In stock
- SKU
- CS-MD350SL
22,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Medion GPS-laitteiden kanssa:
GoPal PNA350
GoPal PNA350-S
PNA350
GoPal PNA350-S
PNA350
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Medion GPS-laitteiden alkuperäisakut:
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi GPS-laitteiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus…
| SKU | CS-MD350SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128031604 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1650mAh / 6.11Wh |
| Mitat | 60.90 x 41.90 x 6.00mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |