Medion E5211 akku 6600 mAh - Musta
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Medion kannettavien tietokoneiden kanssa:
E5211
Akoya E5214
Akoya E5218
MD97132
MD97148
MD97296
MD96544
MD97680
MD98120
Akoya E5214
Akoya E5218
MD97132
MD97148
MD97296
MD96544
MD97680
MD98120
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Medion alkuperäisakut:
BTP-BAK8
BTP-B4K8
BTP-B5K8
BTP-B7K8
60.4P311.041
60.4U50T.011
BTP-B8K8
60.4P311.051
60.4P50T.011
BTP-C0K8
BTP-C0L8
BTP-C1K8
BTP-C2L8
BTP-C3K8
BTP-C4K8
60.4B90T.061
0.4U50T.011
60.4V70T.011
60.4V70T.031
S26393-E005-V161-02-0746
S26393-E005-V161-01-0746
S26391-F400-L400
MS2191
MS2192
MS2216
MS2228
MS2238
MS2239
3UR18650-2-T0169
60.4P311.001
BTP-B4K8
BTP-B5K8
BTP-B7K8
60.4P311.041
60.4U50T.011
BTP-B8K8
60.4P311.051
60.4P50T.011
BTP-C0K8
BTP-C0L8
BTP-C1K8
BTP-C2L8
BTP-C3K8
BTP-C4K8
60.4B90T.061
0.4U50T.011
60.4V70T.011
60.4V70T.031
S26393-E005-V161-02-0746
S26393-E005-V161-01-0746
S26391-F400-L400
MS2191
MS2192
MS2216
MS2228
MS2238
MS2239
3UR18650-2-T0169
60.4P311.001
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-FU1720HB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128047612 |
| Mitat | 205.87 x 69.24 x 24.06mm |
| Korvaa | BTP-BAK8 / BTP-B4K8 / BTP-B5K8 / BTP-B7K8 / 60.4P311.041 / 60.4U50T.011 / BTP-B8K8 / 60.4P311.051 / 60.4P50T.011 / BTP-C0K8 / BTP-C0L8 / BTP-C1K8 / BTP-C2L8 / BTP-C3K8 / BTP-C4K8 / 60.4B90T.061 / 0.4U50T.011 / 60.4V70T.011 / 60.4V70T.031 / S26393-E005-V16 |
| Väri | Musta |
| Kapasiteetti (mAh) | 6600mAh / 73.26Wh |
| Jännite | 11,1 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |