Medifosion lääketieteellisen laitteen DAIWHA DI-2000 / DI-2000 yhteensopiva akku 2000mAh
calcActive())">
Medifosion lääketieteellisen laitteen DAIWHA DI-2000 / DI-2000 yhteensopiva akku 2000mAh
In stock
- SKU
- CS-MDF200MD
41,95 €
Medifosion lääketieteellisen laitteen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
DAIWHA DI-2000
DI-2000
DI-2000
Korvattavat Medifosion lääketieteellisen laitteen alkuperäisakut
10HE200aa
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Medifosion lääketieteellisen laitteen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta…
| SKU | CS-MDF200MD |
|---|---|
| Jännite uusi | 12 V |
| Kennotyyppi uusi | Ni-MH |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128214793 |
| Korvaa | 10HE200aa |
| Kapasiteetti (mAh) | 2000mAh / 24Wh |
| Mitat | 72.60 x 51.20 x 29.50mm |
| Jännite | 12 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |