Medical Econet lääketieteellisen laitteen Compact 2 yhteensopiva akku 3400mAh
calcActive())">
Medical Econet lääketieteellisen laitteen Compact 2 yhteensopiva akku 3400mAh
In stock
- SKU
- CS-MEP200MX
42,95 €
Medical Econet lääketieteellisen laitteen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Compact 2
Korvattavat Medical Econet lääketieteellisen laitteen alkuperäisakut
ICR18650-26F
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Medical Econet lääketieteellisen laitteen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta ak…
| SKU | CS-MEP200MX |
|---|---|
| Jännite uusi | 11,1 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128158042 |
| Korvaa | ICR18650-26F |
| Kapasiteetti (mAh) | 3400mAh / 37.74Wh |
| Mitat | 66.72 x 55.10 x 21.80mm |
| Jännite | 11,1 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |